Що передбачає новий законопроект про податок на виведений капітал

Держпідприємництво отримало на узгодження від Мінфіну новий проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо податку на виведений капітал).

Яз зазначається у пояснювальній записці до документа, його розроблено на виконання пункту 5 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 21.12.2016 р. №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Для підготовки законопроекту при Міністерстві фінансів було створено робочу групу, до якої залучено широке коло суспільного середовища.

Основними положеннями документа передбачається запровадження оподаткування прибутку, розподіленого у формі дивідендів чи прирівняних до них платежів і відмова від податку з доходів нерезидентів та зміна методологічних підходів оподаткування процентів за користування кредитом, що отримуються у нерезидентів.

Крім того, законопроектом регламентуються перехідні положення для банків, які матимуть право залишатися платниками податку на прибуток до 2020 року включно. Також передбачається, що сума дивідендів, що виплачується за 2013-2017 роки, не оподатковується податком на виведений капітал у межах обсягу оподатковуваного прибутку, з якого раніше був сплачений податок на прибуток.

Більш детально – у проекті закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо податку на виведений капітал)

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: