Компанії зі страхування життя збільшили обсяги страхових премій

Учасники лайфових компаній Ліги страхових організацій України за підсумками першого півріччя 2017 року зібрали 728,9 млн. грн. страхових премій. Про це інформує прес-служба ЛСОУ.

Проект ЛСОУ «Відкрите страхування» в розрізі лайфових страхових компаній розділений на дві категорії: внутрішні дані (використовувані для аналізу безпосередньо компаніями-учасниками проекту) і зовнішні показники, які розміщуються на сайті ЛСОУ.

Дані за перше півріччя 2017 року на добровільній основі надали 5 компаній-членів ЛСОУ, зокрема, «КД Життя», «МЕТЛАЙФ», «АСКА-Життя», «ПЗУ Україна страхування життя», «ТАС».

Загальний обсяг страхових резервів цих компаній за звітний період збільшився на 26,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склав 4,3 млрд. грн.

Розмір страхових виплат за підсумками січня-червня 2017 року склав 138,6 млн. грн.

При цьому активи лайфових компаній ЛСОУ, станом на початок другого півріччя, становили 5,2 млрд. грн., а сукупний статутний капітал – 237,2 млн. грн.

За договорами страхування по досягненню застрахованими особами пенсійного віку обсяг премій порівняно з першим півріччям минулого року збільшився на 318,9% та склав 12,2 млн. грн., а за іншими договорами накопичувального страхування – на 16,1% (459,3 млн. грн.).

За договорами страхування життя виключно на випадок смерті надходження страхових премій збільшились на 583,6% (38,3 млн. грн.), а за іншими договорами страхування життя – на 10,8% (219,1 млн. грн.).

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: