Профучасникам фондового ринку скоротять строк приведення значень пруденційних показників до нормативних

НКЦПФР затвердила зміни до Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку.

Як повідомляє прес-служба Комісії, змінами пропонується уніфікувати для всіх професійних учасників фондового ринку строки реалізації плану заходів по приведенню значень пруденційних показників у разі їх відхилень у відповідність до встановлених нормативів.

Чинними вимогами передбачений строк реалізації плану заходів не більше 3 місяців, а для компаній з управління активами та осіб, які провадять діяльність з управління пенсійними активами, – 6 місяців. Наразі пропонується зменшити загальний строк реалізації плану заходів та встановити його для всіх професійних учасників однаковим – до 2 місяців.

Змінами також передбачено деякі уточнення окремих вимог Положення №2021. Крім того, зміни  передбачають приведення норм зазначеного Положення у відповідність із Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями» від 23.03.2017 р. (№1982-VIIІ).

Документ буде направлений на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: