Операції з приймання банками готівки будуть прозорими

Нацбанк має намір підвищити прозорість операцій з приймання готівки для її подальшого переказу.

З цією метою регулятор  пропонує для громадського обговорення проект Постанови Правління Національного банку «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року №42», повідомляє прес-служба НБУ.

Цим документом, зокрема, передбачається запровадження обов’язку для небанківських фінансових установ та комерційних агентів банків відкрити в банку окремий рахунок та забезпечити зарахування на нього готівки в гривнях, прийнятої ними для подальшого її переказу.

Проект Постанови розроблений з метою посилення контролю за операціями небанківських фінансових установ та комерційних агентів банків з приймання готівки для подальшого її переказу.

Як зазначають у Національному банку, його прийняття дасть змогу забезпечити прозорість таких операцій та уникнути ризиків використання прийнятої готівки в тіньових схемах.

Більш детально – у проекті Постанови Правління Національного банку «Про внесення зміни до Постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року №42»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: