Проблемну іпотеку продаватимуть через СЕТАМ

Державна іпотечна установа та Державне підприємство «СЕТАМ» підписали договір про співпрацю з організації та проведення електронних торгів.

Як повідомляє прес-служба ДІУ, відповідно до умов договору, ДП «СЕТАМ» буде здійснювати продаж майна за принципом аукціону, використовуючи програмно-апаратні засоби власного веб-сайту.

Для Державної іпотечної установи співпраця із «СЕТАМ» надасть можливість на взаємовигідних умовах здійснювати продаж активів Установи, які по стандартам ДІУ були визнані проблемними. Продаж активів відбуватиметься шляхом відкритого аукціону, де переможцем є учасник, який пропонує найбільшу ціну. При цьому оплата за організацію торгів (аукціону) повністю лежить на переможцеві торгів.

Реалізація договору між ДП «СЕТАМ», яке є найбільшим в Україні державним торгівельним майданчиком з реалізації майна, та ДІУ дозволить спростити систему продажів заставних об’єктів, зробити її більш прозорою, зменшить рівень бюрократизації та сприятиме більш широкому доступу потенційним покупцям такого майна.

Ефективний продаж заставного майна надасть змогу ДІУ спрямовувати отримані кошти на реалізацію своїх статутних завдань, що в свою чергу дозволить запропонувати більшій кількості українських родин пільгові умови забезпечення власним житлом, використовуючи механізми іпотечного кредитування.

Слід нагадати, що СЕТАМ (система електронних торгів арештованим майном) – це прозорий, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: