Національний депозитарій замінить програмний комплекс

Очікується, що нова IT-платформа буде запущена в експлуатацію в 2019 році.

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» завершив збір пропозицій від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування, інформує прес-служба НДУ. В результаті, від постачальників програмного комплексу з депозитарного обслуговування було отримано вісім пропозицій. Для реалізації поставлених завдань компаніями пропонуються різноманітні технології, у тому числі на базі блокчейн (Distributed Ledger Technology).

Слід нагадати, що вимоги до нового програмного комплексу з депозитарного обслуговування (Request for Proposal ‑ RFP) Нацдепозитарій оприлюднив у липні поточного року.

«Ми отримали вісім пропозицій від компаній зі світовим ім’ям, які мають досвід впровадження IT-платформ для депозитарного обслуговування в таких країнах, як Італія, Бельгія, Австрія, країни Балтії, Туреччина, Сінгапур, Грузія, Вірменія та інші, – розповів Миндаугас БАКАС, Голова Правління ПАТ «НДУ». – Тепер на Наглядову раду та Правління чекає непростий процес оцінки пропозицій та вибору постачальника. Озвучити результати й назву компанії, з якою буде підписаний договір, плануємо в жовтні».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: