Нагляд за пенсійними фондами буде консолідовано

Відповідні норми передбачено новим законопроектом.

Як повідомляється на офіційній сторінці у Facebook Громадської спілки «Українське об’єднання ринків капіталу» (UCMA), новий документ, який був розроблений на виконання доручення Кабінету Міністрів, має назву «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо консолідації функцій із регулювання та нагляду за установами системи накопичувального пенсійного забезпечення).

Проектом закону передбачається передача повноважень з регулювання діяльності у системі накопичувального пенсійного забезпечення від Нацкомфінпослуг до НКЦПФР. При цьому він містить такі ж новели, як і законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг) (реєстраційний №2413-а), відомий як «Split».

Законопроект обговорювався на засіданні Комітету з питань стратегії розвитку та економічного аналізу фондового ринку НКЦПФР і не викликав концептуальних зауважень, за винятком необхідності КУА мати не одну, а дві ліцензії з управління активами (окремо ІСІ та НПФ). Очікується, що саме НКЦПФР очолить робочу групу з опрацювання та узгодження цього законопроекту з іншими міністерствами та відомствами.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: