Фінансовий лізинг впроваджується на ринку нерухомості України

Державна іпотечна установа отримає можливість для запровадження програми забезпечення житлом громадян України на умовах фінансового лізингу. Відповідні зміни були внесені Урядом до Статуту ДІУ з метою впорядкування та розширення предмету її діяльності, передає прес-служба Установи.

Зокрема, йдеться про Постанову №616 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2004 року №1330 і від 17 липня 2009 року №768», яку Уряд прийняв на своєму засіданні 18 серпня 2017 року.

Слід нагадати, що Державна іпотечна установа розробила та передала на розгляд Кабінету Міністрів запровадження такого фінансово-кредитного механізму забезпечення житлом громадян України, як надання житлової нерухомості у фінансовий лізинг.

Основними перевагами цього механізму є відсутність першого внеску за житло та отримання можливості проживання в квартирі відразу після укладання лізингової угоди з ДІУ (житло у фінансовий лізинг передається після завершення його будівництва, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт та встановлення необхідного устаткування). Передбачається, що джерелами фінансування ДІУ програми фінансового лізингу будуть фінансові ресурси, залучені під державну гарантію, передбачену Державним бюджетом України на 2017 рік.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: