Державні цінні папери стануть більш привабливими для нерезидентів

Цьому сприятиме новий Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (щодо оподаткування доходів нерезидентів-інвесторів у цінні папери), ухвалений Парламентом та вже підписаний Президентом України.

Як зазначається у повідомленні прес-служби Уряду, Кабінет Міністрів вітає прийняття даного документа (№2146-VIII). Його основна мета – прибрати різночитання щодо звільнення від оподаткування доходів іноземних інвесторів, отриманих від операцій з державними та муніципальними облігаціями.

Пояснюючи необхідність ухвалення закону, Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН підкреслив, що документ стане у нагоді в процесі організації виходу України на світовий ринок капіталу та підвищить інвестиційну привабливість державних паперів, які є одним із інструментів залучення коштів в економіку.

«Це питання, яке має державну вагу. Це правильний і, по суті своїй, технічний законопроект, аби ми у вересні змогли зробити запозичення», – сказав Володимир Гройсман. Він також зазначив, що документ дозволить зекономити бюджетні кошти при обслуговуванні держборгу.

Слід зазначити, що Законом уточнюється перелік операцій з державними цінними паперами, доходи від яких, отримані нерезидентами, не підглядають оподаткуванню. Зокрема, це стосується доходів за державними цінними паперами, які виплачуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: