Надходження від приватизації значно зросли

Основною передумовою цього став біржовий продаж держпакетів акцій енергетичних компаній.

За інформацією Фонду державного майна, у серпні 2017 року він не оголошував про проведення конкурсів з продажу пакетів акцій груп В, Г. Натомість протягом звітного періоду відбувся продаж одного держпакета акцій за ціною 33,92 млн. грн.

У свою чергу на фондових біржах протягом серпня поточного року Фондом було запропоновано до продажу 29 пакетів акцій загальною номінальною ціною 356,15 млн. грн.

За підсумками торгів відбувся продаж 7 пакетів акцій об’єктів групи В за методом підвищення ціни, серед них, зокрема, були пакети таких ПАТ, як «ДТЕК «Донецькобленерго», «ДТЕК «Західенерго», «ДТЕК «Дніпроенерго», «ДТЕК «Дніпрообленерго» та «Київенерго». Загальна вартість проданих пакетів за укладеними контрактами становила 3,05 млрд. грн.

Крім того, у звітному періоді Фондом було укладено договір купівлі-продажу державного пакета акцій підприємства групи Е за ціною 47,8 млн. грн.

У цілому, в серпні органами приватизації було змінено форму власності 11 об’єктів державної власності, з яких 10 об’єктів групи А та 1 об’єкт групи Ж, а за угодами з органами місцевого самоврядування – 27 об’єктів комунальної власності групи А.

За оперативними даними, станом на 31 серпня 2017 року від приватизації державного майна було перераховано до загального фонду Державного бюджету 1,52 млрд. грн. (8,9% від планового річного завдання – 17,1 млрд. грн.), у тому числі протягом звітного місяця – 1,33 млрд. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: