До інвестиційних проектів залучать малий та середній бізнес

Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest виходить на регіональний рівень.

Започаткований за сприяння Кабінету Міністрів України Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest за пропозицією Глави Уряду готовий відкрити представництва в регіонах України і залучити до своїх проектів малий та середній бізнес. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Офісу з Прем’єр-міністром України, інформує прес-служба КМУ.

«Я хотів би, аби малий та середній бізнес став клієнтом Офісу, який буде чітко розуміти проблематику при створенні підприємств і реалізації проектів», – відмітив Глава Уряду Володимир ГРОЙСМАН.

Цю ідею підтримав Директор Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest Данило БІЛАК. Він повідомив, що робота в заданому напрямку вже ведеться. «Регіони – це один з наших ключових пріоритетів, – сказав пан Білак. – Ми вже відкрили офіс в Івано-Франківську, який обслуговує області Західної України. В жовтні хочемо відкрити офіс у Вінниці для обслуговування п’яти областей Центральної України. Також розглядаємо Дніпро – як можливість для Сходу та Південної частини. І це архіважливо для нас».

Слід зазначити, що Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest було створено Постановою Уряду в жовтні 2016 року. Ключові напрямки його діяльності – надання інформації про можливості України, а також робота з інвесторами у вирішенні їхніх потреб та проблем. Основними напрямками комунікативної стратегії UkraineInvest є представлення виробничих можливостей України, інфраструктурних проектів, потужностей агросектору, енергетики та презентація програм з енергоефективності.

Наразі Офіс бере активну участь у формуванні нормативної бази ведення бізнесу в Україні, проводить експертний аналіз середовища, формує порядок денний ключових проблем формування ділового клімату в нашій державі.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: