До 2027 року Україна отримає 50 млрд. євро інвестицій

В рамках розбудови співпраці між країнами ЄС та Україною ініціативна група CEPS (Центру європейських політичних досліджень) розробила Європейський план для України.

Основні завдання 10-річного плану – розбудова сприятливого інвестиційного середовища та підтримка економічного зростання України, проведення реформ та створення інституційного потенціалу, йдеться на офіційній сторінці НКЦПФР у Facebook.

Одним із інструментів розбудови сприятливого інвестиційного середовища є запропонований Комісією проект створення – UKRAINE RECOVERY FUND, який належним чином управлятиме державними активами, дасть ринку нові надійні фінансові інструменти та підвищить ефективність і прозорість самих компаній.

Якщо реалізація «Плану Юнкера» для ЄС дозволить залучити інвестиції на суму 236 млрд. євро, то «Європейський план для України» – це 50 млрд. євро до 2027 року.

За оцінками експертів, збільшення обсягу інвестицій в Україну до 5 млрд. євро щорічно може привести до 6-8% річного економічного зростання протягом наступних 5-10 років.

План буде презентовано 11 жовтня 2017 року у Брюсселі. При цьому керівництво НКЦПФР наразі активно співпрацює з ініціативною групою CEPS.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: