«Українська біржа» впровадила міжнародний стандарт надання інформації

Фондовий майданчик розпочав транслювати інформацію про біржові ціни в режимі реального часу через інтерфейс, побудований на базі міжнародного протоколу FIX. Про це повідомляє прес-служба «Української біржі». 

Протокол FIX (Financial Information eXchange) версії 4.2 розробляється з 1998 року неприбутковою організацією FIX Protocol Ltd. Він давно отримав визнання в якості стандарту індустрії торгівлі фінансовими інструментами, оскільки дозволяє істотно скоротити витрати на побудову інформаційного обміну між біржами, брокерами, інституційними інвесторами та іншими учасниками фінансових ринків.

Першим дистриб’ютором, який підключився по FIX-протоколу, стала фінтех компанія TRDATA, яка створює продукти для фінансових ринків.

«Провідні світові біржі в обов’язковому порядку надають доступ до своїх інформаційних та торгових сервісів за допомогою протоколу FIX. Ми раді, що наша біржа стала першим торгівельним майданчиком в Україні, який впровадив цей стандарт. Для початку – в режимі надання інформації, але вже тестуємо і режим прийому заявок», – прокоментував подію Олег ТКАЧЕНКО, Голова Правління «Української біржі».

У свою чергу Директор компанії TRDATA Річард ОГДОН зазначив: «Для нас, як для розробника торгових та інформаційних платформ, перевага використання міжнародних стандартів полягає в тому, що вони дозволяють нашому програмному забезпеченню «розмовляти однією мовою» з IT-системами як клієнтів, так провайдерів інформації. FIX-протокол на ринку фінансової інформації – це приблизно як англійська для ділового спілкування. Тепер ми можемо спілкуватися «без перекладачів» з фондовою біржею в Україні».

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: