Запуск другого рівня пенсійної системи потребує законодавчих змін

Дві профільні асоціації учасників ринку капіталів вважають за доцільне прийняти законопроект щодо запровадження накопичувальної пенсійної системи у першому читанні.

Зокрема, Українська асоціація інвестиційного бізнесу та Національна асоціація недержавних пенсійних фондів України та адміністраторів недержавних пенсійних фондів звернулися до народних депутатів та профільних комітетів Верховної Ради з проханням підтримати законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування» (реєстраційний №6677), передає прес-служба УАІБ.

Як зазначають асоціації, запровадження з 1 січня 2019 року перерахування внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування, передбачене Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», потребує створення інституційних компонентів та законодавчого забезпечення функціонування накопичувальної системи. На їхню думку, законопроект №6677 сприятиме реалізації поставленого завдання.

Зі свого боку, УАІБ та НАПФА готові долучитися до роботи над цим проектом закону при його підготовці до другого читання, говориться у зверненні Асоціацій.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: