Як відновити довіру до фінансового сектору

В USAID окреслили основні кроки, які треба здійснити для відновлення довіри до вітчизняного фінансового сектору.

Це питання проаналізувала у своєму виступі на VI щорічній банківській конференції «Управління ринковими ризиками та ризиком ліквідності» Заступник керівника Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Юлія ВІТКА, повідомляється на офіційній сторінці Проекту у Facebook.

Зокрема, вона зазначила: «Для відновлення довіри до фінансового сектору не обов’язково чекати прийняття якихось законопроектів чи якихось активних дій з боку Національного банку, інших регуляторів ринків. Хоча це, звичайно, вітається. Є конкретні кроки, які вже зараз можуть зробити банки, щоб змінити ситуацію.

По-перше, фінансовим установам потрібно змінити якість своїх договорів та інформації, яку вони надають клієнтам – рекламу, всю переддоговірну інформацію.

По-друге, потрібно навчити своїх консультантів, у тому числі нормам нового закону «Про споживче кредитування». Консультанти фінансових установ мають краще роз’яснювати споживачам умови кредитних продуктів, ризики та прийнятність для них цих кредитних продуктів.

І найголовніше для банків – змінити філософію бізнесу, змінити ставлення до клієнта та вибудовувати чесні довгострокові взаємовигідні стосунки».

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: