Що приватизуватимуть у 2018 році

У Фонді держмайна розповіли про те, які об’єкти передбачається виставити на продаж у наступному році.

Зокрема, як повідомив в. о. Голови ФДМУ Віталій ТРУБАРОВ на засіданні Американської торговельної палати, Фонд державного майна України в 2018 році планує продати «Одеський припортовий завод», «Центренерго», «Турбоатом», 6 енергетичних компаній, «Аграрний фонд», «Державну продовольчо-зернову корпорацію України» та низку об’єктів малої приватизації, передає прес-служба Фонду.

За його словами, на ОПЗ вже завершена інвентаризація. «В листопаді ми отримаємо стартову ціну, і в грудні цього року, якщо всіма учасниками процесу будуть дотримані терміни, ми встигаємо розпочати прийом заявок від потенційних інвесторів, аби на весну 2018 року вийти на безпосередній продаж», – повідомив Віталій Трубаров.

Він також зазначив, що продаж «Центренерго» має відбутися навесні 2018 року: «По даному підприємству визначений радник, це польський філіал Ernst&Young. Найближчим часом ми розраховуємо від МЕРТу, Мінфіну і Мін’юсту отримати затвердження радника, який проведе аудит та надасть оцінку пакету акцій. Розраховуємо продаж на весну наступного року».

Крім того, в наступному році планується продаж пакетів акцій Миколаївської, Дніпровської та Херсонської ТЕЦ, «Запоріжжяобленерго», «Миколаївобленерго», «Тернопільобленерго», «Харківобленерго», «Хмельницькобленерго», «Черкасиобленерго».

«Фонд очікує на передачу «Аграрного фонду» та «ДПЗКУ». По «Турбоатому» зараз йде робота з Кабміном з визначення розміру пакету акцій, який виставлятиметься на продаж», – зазначив Віталій Трубаров.

Керівник Фонду держмайна розраховує виконати план надходжень від приватизації у 2018 році у розмірі 22 млрд. грн.

При цьому слід зазначити, що за оперативними даними ФДМУ, станом на 30 вересня 2017 року від приватизації державного майна було перераховано до загального фонду Державного бюджету 3,303 млрд. грн., що дорівнює 19,4% від річного плану у 17 млрд. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: