Що залишилося приватизувати у 2017 році

У Фонді держмайна повідомили, які підприємства планується виставити на продаж до кінця поточного року.

Так, за словами в. о. Голови ФДМУ Віталія ТРУБАРОВА, Фонд державного майна України до кінця 2017 року виставить на приватизаційні торги Дніпровську й Херсонську ТЕЦ та Волинське підприємство «Оснастка», а продаж «Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату» запланована на перші місяці 2018 року, передає прес-служба Фонду.

Віталій Трубаров зазначив, що по Дніпровській теплоелектроцентралі урядовий комітет вже затвердив умови продажу. «Визначена початкова вартість пакету акцій у понад 102 мільйони гривень. Фактично на кінець листопада-початок грудня ми виходимо на збір заявок від інвесторів», – сказав керівник ФДМУ.

Відповідно до умов продажу Дніпровської ТЕЦ, новий власник зобов’язаний провести модернізацію трубопроводів, не допускати заборгованості із заробітної плати та звільнення працівників, виконувати наявний трудовий договір, зберегти соціальні пільги.

Пан Трубаров також повідомив, що вартість пакету акцій (розміром 99,8% статутного фонду) Херсонської ТЕЦ, що планується до продажу, становить 75,7 млн. грн., контрольного пакету акцій (50,007%) державного підприємства «Оснастка» – 20,4 млн. грн.

У свою чергу розмір держпакету акцій «Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату», що пропонуватиметься потенційним покупцям, складає понад 60%.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: