Оціночну діяльність дерегулюють

Фонд держмайна оприлюднив інформацію щодо розвитку ринку оцінки майна в Україні.

УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА

З метою удосконалення оціночної діяльності Фондом разом із саморегулівними організаціями оцінювачів підготовлено проект закону «Про внесення змін до законодавства про оцінку майна та професійну оціночну діяльність в Україні», який знаходиться на розгляді Кабінету Міністрів України. Законопроект передбачає нові підходи до регулювання та здійснення оціночної діяльності і викладає Закон «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» в новій редакції.

Прийняття законопроекту дасть змогу посилити дерегуляцію у сфері оціночної діяльності, забезпечити належну якість оціночних послуг, посилити роль саморегулівних організацій оцінювачів, а також визначити правові засади для запобігання корупції у сфері оцінки майна та професійної оціночної діяльності.

СТАН РИНКУ

Згідно з даними ФДМУ, станом на 30 вересня 2017 року 2911 суб’єктів оціночної діяльності мали право на надання послуг з оцінки для цілей оподаткування.

У Єдиній базі даних звітів про оцінку у звітному періоді зареєстровано 464174 звіти про оцінку, складені для цілей оподаткування.

Станом на 30 вересня 2017 року Державний реєстр оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності містив дані про 12679 оцінювачів та інформацію про 7677 суб’єктів оціночної діяльності.

У 2017 році, за даними автоматизованої підсистеми «Рецензент», Фондом держмайна та його регіональними відділеннями виконано 5361 рецензію, яку занесено до бази даних автоматизованої системи «Оцінка».

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: