Бухгалтерський облік та фінансова звітність переходять на європейські стандарти

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (щодо удосконалення деяких положень).

Про це повідомляється на офіційному сайті Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніни ЮЖАНІНОЇ.

При цьому зазначається, що цей Закон (реєстраційний №4646-д), ухвалений Верховною Радою 5 жовтня 2017 року, включено Кабінетом Міністрів до переліку законопроектів у сфері європейської інтеграції Україні, прийняття яких забезпечить належне виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС.

Зокрема, законом передбачено включення частини засадничих положень нової Директиви 2013/34/ЄС до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». У подальшому виконання вимог Директиви 2013/34/ЄС планується забезпечувати поступово шляхом розробки, прийняття та впровадження нормативно-правових актів – насамперед внесення змін до положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

 «Без перебільшення, це вагомий крок до наближення діяльності українських підприємств до світових стандартів у сфері ведення бухгалтерського обліку і формування фінансової звітності», – зазначила пані Южаніна на своїй сторінці у Facebook.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: