Нацбанк унормував касові операції банків

НБУ врегулював низку питань, спрямованих на правове забезпечення діяльності банків, зокрема в частині здійснення касових операцій банками в Україні.

Про це йдеться у Постанові Правління Національного банку України від 26 жовтня 2017 року №107 «Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні», яка набирає чинності з 1 листопада 2017 року, повідомляє прес-служба регулятора.

Прийняття цього документа пов’язано з приведенням окремих норм Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні до вимог Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

Зокрема, норми Постанови №107 передбачають, що відбиток печатки клієнта на грошовому чеку відтепер не є обов’язковим.

Крім цього, Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні доповнено єдиними характеристиками пакувального матеріалу, що використовується для упаковки банкнот і монет, а також вимогами щодо вкладання монет в упаковку.

Також Постановою уточнюються терміни передавання банками статистичної звітності та сумнівних банкнот на дослідження, що пов’язано з трансформаційними процесами, які відбуваються в Національному банку.

Більш детально – у Постанові Правління НБУ «Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: