НБУ запроваджує проект Cashless economy

Регулятор активно підтримує технологічну спрямованість розвитку банківського сектору.

Про це розповів під час виступу на заході, присвяченому запуску «Приватбанком» сервісів AndroidPay в Україні, Директор Департаменту стратегії та реформування НБУ Михайло ВІДЯКІН, повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

«Одним із пріоритетів для Національного банку на сьогодні є запровадження Cashless economy – проекту, за якого сфера вжитку безготівкових розрахунків розшириться і максимально інтегрується у повсякденне життя кожного українця», – наголосив він.

Зокрема, в рамках Cashless economy Національний банк працює над зміною регуляторного поля у сфері безготівкових розрахунків. У результаті, умови розвитку безготівкових транзакцій та обслуговуючої інфраструктури в нашій країні стануть набагато сприятливішими.

«Для популяризації Cashless-підходу ми вже цього року запроваджуємо правила використання електронних підписів та договорів в е-формі з клієнтами банків. Окрім того, ведеться робота над побудовою центру обробки даних – це перший проект створення критично важливої інформаційної інфраструктури для розвитку усього фінринку в Україні.

І на фінішній прямій сьогодні запровадження можливості віддаленої ідентифікації нових клієнтів банків. Ми розраховуємо, що це дасть значний поштовх для надання фінансових послуг електронними каналами у подальшому», – зазначив Михайло Відякін.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: