Порядок розміщення, викупу та обігу цінних паперів інвестфондів зміниться

Міністерством юстиції України зареєстровані зміни до Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування. Про це інформує Українська асоціація інвестиційного бізнесу.

Документ набуде чинності з дня офіційного опублікування. Змінами, крім іншого, доповнено підстави для залишення без розгляду Звіту про досягнення мінімального обсягу активів інституту спільного інвестування, а саме – «надана інформація щодо проведеної оцінки активів не відповідає вимогам Міжнародних стандартів фінансової звітності та обраній компанією з управління активами обліковій політиці».

Крім того, документом передбачено, що у разі визнання випуску цінних паперів пайового фонду таким, що не відбувся, недостатність його активів для повернення в повному обсязі учасникам всіх залучених до фонду коштів покривається за рахунок коштів компанії з управління активами.

Більш детально – у Рішенні НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування»

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: