Держпідприємства, підпорядковані ФДМУ, сплатили 0,9 млрд. грн. дивідендів

Про це свідчать дані нового Звіту, оприлюдненого Фондом держмайна.

Згідно з ним, станом на 1 листопада 2017 року він здійснював управління корпоративними правами держави у 317 господарських товариствах, з яких 124 господарські товариства мають у статутному капіталі державну частку понад 50% (контрольний пакет), у тому числі 28 – державну частку 100%, що становить 39% загальної кількості господарських товариств, які перебувають у сфері управління Фонду.

На звітну дату господарськими товариствами, що перебувають у сфері управління ФДМУ, прийнято рішення про нарахування за результатами фінансово-господарської діяльності в 2016 році дивідендів на корпоративні права держави в розмірі 915,63 млн. грн. До Державного бюджету України перераховано 917,33 млн. грн. та пеню за несвоєчасно сплачені дивіденди в розмірі 40,19 тис. грн.

Крім того, станом на 1 листопада 2017 року господарські товариства, у яких з незалежних від Фонду причин до 1 травня 2017 року не було проведено чергових загальних зборів акціонерів, сплатили до Державного бюджету частину чистого прибутку в розмірі 11,71 млн. грн.

У цілому, до Державного бюджету Фондом забезпечено надходження коштів від сплати дивідендів на корпоративні права держави, пені за несвоєчасно сплачені дивіденди та відрахування частини чистого прибутку господарських товариств, що перебувають у сфері управління ФДМУ, у розмірі 929,25 млн. грн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: