Національний депозитарій розширив перелік тарифів

Зміни та доповнення до тарифів Центрального депозитарію набувають чинності з 14.12.2017 р.

Зокрема, як повідомляє прес-служба НДУ, Правлінням Центрального депозитарію були прийняті рішення щодо внесення змін до Переліку та вартості послуг (тарифів), що надаються Центральним депозитарієм.

Перелік послуг, що надаються Центральним депозитарієм емітентам, доповнено такими послугами, як «направлення повідомлень акціонерам через депозитарну систему України» та «обслуговування процедури обов’язкового продажу простих акцій акціонерам на вимогу особи, яка є власником домінуючого контрольного пакету акцій», а також «послугою щодо тимчасового зберігання на рахунку емітента цінних паперів власників, що обліковувались на підставі договору з емітентом депозитарною установою/зберігачем, яка(ий) припинила(в) депозитарну діяльність».

Крім того, зміни стосуються переліку та вартості послуг щодо здійснення Центральним депозитарієм функцій уповноваженого на зберігання.

Більш детально – у Переліку та вартості послуг (тарифи) ПАТ «Національний депозитарій України» щодо здійснення депозитарної діяльності ЦД

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: