НКЦПФР внесе зміни до нормативних документів щодо діяльності торговців цінними паперами

Проекти відповідних рішень оприлюднені на офіційному сайті регулятора.

Зокрема, це проект Рішення НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку». Документ розроблено з метою приведення деяких нормативно-правових актів Комісії до положень Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями», яким передбачено внесення змін до законів України, зокрема з метою вдосконалення державного регулювання щодо використання печаток у господарській діяльності та удосконалення вимог до подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до НКЦПФР.

Проектом Рішення передбачено врегулювання питання в частині зобов’язання торговця цінними паперами звітувати у разі проведення операцій з цінними паперами та іншими фінансовими інструментами іноземних емітентів, повідомляти про це Комісію у складі місячних адміністративних даних.

Крім того, НКЦПФР разом із Міністерством фінансів на виконання «Прикінцевих положень» Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» розроблено проект Рішення Комісії «Про затвердження Змін до Методики визначення інвестиційного прибутку професійним торговцем цінними паперами при виконанні функцій податкового агента». Його метою є приведення цієї Методики у відповідність до Податкового кодексу України.

Більш детально – у проектах Рішень НКЦПФР «Про внесення змін до Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку» та «Про затвердження Змін до Методики визначення інвестиційного прибутку професійним торговцем цінними паперами при виконанні функцій податкового агента»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: