НБУ впроваджує інновації

Дані процеси регулятор реалізує за двома основними напрямками. Про це розповіли представники Нацбанку у ході дискусії «Інновації у великих містах: Майбутнє починається з digital», організованої Київською школою економіки спільно з компанією VISA, повідомляється на офіційній сторінці НБУ у Facebook.

Під час дискусії йшлося про необхідність розвитку та стимулювання інноваційних змін у світі та в Україні. Учасники спробували визначитися, що потрібно зробити на місцевому та національному рівнях, щоб наша країна стала частиною нових світових трендів; якою має бути роль держави, бізнесу, уряду у цьому процесі.

«Головна цінність інновацій – зробити життя людей простішим та зручнішим», -зауважив Заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ Руслан КРАВЕЦЬ. Він розповів, що для цього Національний банк зосередив свої зусилля у двох напрямах: по-перше, на впровадженні дистанційної ідентифікації клієнтів банків (за допомогою BankID та електронних цифрових підписів); по-друге, на розширенні сфери застосування безготівкових розрахунків в Україні, які мають стати зручними, простими у використанні та дешевими для користувачів.

Як зазначив Директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Олександр ЯБЛУНІВСЬКИЙ, регулятор не стоїть на місці, кожного дня в його стінах обговорюються питання, важливі для майбутнього інноваційного розвитку в Україні безготівкових платежів, фінтех-сектору, цифрових валют тощо.

«Національний банк не хоче просто бути готовим до змін, Національний банк бажає стати частиною цих змін, керувати ними», – наголосив він і додав, що на цьому шляху інноваційних змін важливим для регулятора є впровадження в нашій державі європейських практик та директив ЄС у галузі платіжних систем та розрахунків.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: