Банківська таємниця регулюватиметься оновленими правилами

Національний банк оновив діючі норми Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці та врегулював питання розкриття банками в електронному вигляді інформації, яка містить банківську таємницю, повідомляє прес-служба НБУ.

Регулятор, зокрема:

– оновив посилання на законодавчі акти України, на виконання яких прийнято Правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджені Постановою Правління НБУ від 14 липня 2006 року №267;

– вдосконалив порядок розкриття банками інформації, яка містить банківську таємницю, в електронному вигляді;

– врегулював особливості надання банками інформації, яка містить банківську таємницю, Національному антикорупційному бюро України, приватним виконавцям;

– врегулював застосування печаток у зв’язку із набранням чинності Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями».

Відповідні зміни затверджені Постановою Правління НБУ від 04.12.2017 року №124 «Про затвердження Змін до Правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці». Вони набирають чинності з 1 січня 2018 року.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: