Фіктивність емітентів цінних паперів визначатимуть по-новому

Набула чинності нова редакція Положення про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності. Про це інформує НКЦПФР на своїй офіційній сторінці у Facebook.

У новій редакції встановлено 13 ознак фіктивності емітента цінних паперів (крім корпоративних інвестиційних фондів) та 6 ознак фіктивності емітента – корпоративного інвестиційного фонду.

Підставою про включення емітента до Списку та зупинення обігу його цінних паперів є:

– відповідність емітента (крім страховиків зі страхування іншого, ніж страхування життя) щонайменше трьом ознакам;

– відповідність емітента – корпоративного інвестиційного фонду щонайменше трьом ознакам та/або одночасно двом ознакам фіктивності, що підтверджується відповідними документами;

– відповідність емітента – страховика зі страхування іншого, ніж страхування життя, одночасно двом ознакам фіктивності та/або одній з ознак фіктивності, що підтверджується відповідними документами.

Бути виключеним зі Списку емітент може у разі, якщо надасть до Комісії документи, що підтверджують усунення порушень.

Формування, ведення та внесення змін до Списку здійснюється НКЦПФР в електронному вигляді та публікується на офіційному веб-сайті Комісії.

Більш детально – у Положенні про встановлення ознак фіктивності емітентів цінних паперів та включення таких емітентів до списку емітентів, що мають ознаки фіктивності

Один коментар

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: