Національні принципи корпоративного управління в Україні будуть оновлені

Необхідність такого кроку була проаналізована на круглому столі «Оновлені Принципи корпоративного управління: дороговказ для ринків», який був організований Центром комерційного права за підтримки Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як повідомляє прес-служба НКЦПФР, учасники заходу обговорили останні зміни Принципів корпоративного управління G20/ОЕСD. При цьому вони дійшли згоди щодо необхідності оновлення національних Принципів корпоративного управління, впровадження яких сприятиме удосконаленню практики корпоративного управління в Україні, а також побудові ефективних орієнтирів у взаємовідносинах компаній з інвесторами, менеджерами, працівниками та державою в цілому.

Зміни в Принципах корпоративного управління G20/ОЕСD стали відповіддю на фінансову кризу 2008 року, яка актуалізувала питання відповідальної поведінки менеджменту та керівництва компаній, стимулів у сфері корпоративного управління. Крім того, з того часу значно посилилася роль інституційних інвесторів, ускладнилися інвестиційні стратегії та технології торгівлі, подовжилися та ускладнилися «інвестиційні ланцюжки» від заощаджень домогосподарств до корпоративних інвестицій, зросла роль фінансової інфраструктури, в тому числі публічних фондових ринків і фінансових посередників, з’явилися нові тенденції у сфері реалізації прав акціонерів та захисту цих прав тощо.

Як зауважив Голова НКЦПФР Тимур ХРОМАЄВ, важливо постійно розвивати корпоративне управління і наповнювати його змістом. «Корпоративне управління – не лише для емітентів, державних компаній чи банків. Важливо, щоб фінансові посередники також мали систему корпоративного управління, оскільки вони відіграють важливу роль, їх стабільність та надійність мають вирішальне значення. Саме тому Комісія має на меті поступове впровадження корпоративного управління також у професійних учасниках ринку», – сказав він.

Учасники круглого столу обговорили важливість імплементації кращих світових практик корпоративного управління і Принципів G20/ОЕСD у законодавчому полі.

«Завдяки тому, що Верховна Рада прийняла у листопаді Закон 5592-д, який запроваджує більш прогресивні вимоги до корпоративного управління, Україна наступного року зможе піднятись у рейтингу Світового банку Doing Business у компоненті «Захист міноритарних акціонерів» з 81 до 57 позицію (за умови, якщо інші країни не робитимуть відповідних змін – примітка). Адже система корпоративного управління є дієвим механізмом реалізації акціонерами своїх прав», – додав Тимур Хромаєв.

Директор з управління Європейського банку реконструкції та розвитку Оляна ГОРДІЄНКО наголосила на незадовільному стані корпоративного управління у більшості українських емітентів, відсутності розуміння його значення і переваг від його впровадження. «Стан корпоративного управління у річних звітах більшості емітентів, зазвичай, розкривається одним словом – «Так». Це все, що український емітент може розказати про своє корпоративне управління» – зауважила Оляна Гордієнко.

Вона нагадала, що Принципи ОЕСD адресовані, перш за все, органам державної влади, відповідальним за розробку відповідної політики, законотворцям, регуляторам, і вже в другу чергу – емітентам.

Саме тому наступним важливим кроком було визначено оновлення національних Принципів корпоративного управління, затверджених Комісією 22.07.2014 р., у контексті приведення їх у відповідність до останніх змін Принципів корпоративного управління G20/OECD.

На круглому столі також був представлений Проект Концепції запровадження корпоративного управління у професійних учасниках ринків капіталу.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: