Президент перейнявся поверненням депозитів громадян

presidentГлава держави вніс на розгляд парламенту законопроект щодо захисту ошуканих вкладників банків. Документ, що має назву «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг), зареєстрований під №5390.

За інформацією прес-служби Глави держави, він визначив цей законопроект як невідкладний. «Звертаюся до парламентарів з проханням у вівторок поставити його на голосування і проголосувати», – додав Президент.

Документ був розроблений за участі Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Міністерства фінансів, правоохоронних органів. За словами пана Порошенка, законопроект передбачає надання права Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, після ретельного вивчення всіх обставин укладання кожної конкретної депозитної угоди і після розроблення порядку виплат, забезпечити повернення коштів.

При цьому Глава держави запевнив: «Нікому не дамо зловживати цим законом. Ті, хто були задіяні в сумнівних схемах, будуть нести відповідальність, але чесних людей ми маємо захистити».

«Спільними зусиллями команди Президента України, Національного банку, Фонду гарантування вкладів, Уряду, включно з Міністерством фінансів, правоохоронними органами маємо створити надзвичайно ефективну систему захисту проти подібних шахрайських дій. Ключова позиція – це справедливість», – наголосив Президент.

 

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: