Очікування керівників найбільших компаній світу є оптимістичними

Про це свідчать результати 21 щорічного опитування лідерів світового бізнесу, проведеного компанією PwC.

ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ

Метою проекту є глибоке і всебічне розуміння кола питань, що стоять перед керівниками компаній по всьому світу. В опитуванні цього разу взяли участь 1293 керівника підприємств з 85 країн. Його результати свідчать, що CEO по всьому світу зберігають дивовижну віру в майбутнє і з оптимізмом оцінюють перспективи розвитку протягом як мінімум наступних 12 місяців, незважаючи на постійні тривожні повідомлення ЗМІ щодо геополітичної нестабільності, порушення правил корпоративної поведінки і майбутнього скорочення робочих місць через розвиток технологій штучного інтелекту.

У 2017 році оптимізм щодо 12-місячної перспективи глобального зростання зміцнився як ніколи і досяг небувалого рівня вперше з 2012 року, коли дане питання було включено в анкету. Більш того, в порівнянні з попереднім роком кількість керівників, упевнених у прискоренні глобального зростання, зросла майже вдвічі – з 29% до 57%.

Такий рекордний рівень оптимізму відзначається в усіх регіонах світу: від країн Північної та Південної Америки до Західної, Центральної та Східної Європи, Африки, Близького Сходу та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

У свою чергу частка респондентів, які вважають, що темпи економічного зростання залишаться на тому самому рівні, становить 36% (у попередньому опитуванні вона дорівнювала 53%), а частка опитаних, які вважають, що темпи зростання знизяться, склала лише 5% (у попередньому опитувані – 17%).

Коментуючи результати опитування, Президент міжнародної мережі PwC Боб МОРІЦ зауважив: «Відзначаючи позитивні перспективи загальносвітового економічного зростання, принаймні в найближчому майбутньому, керівники компаній у всіх регіонах стурбовані довгостроковою динамікою виручки власних компаній на тлі зростаючих очікувань зацікавлених сторін і безпрецедентних загроз неринкового походження».

ПОТЕНЦІЙНІ ЗАГРОЗИ

Згідно з опитуванням, основна занепокоєність чітко простежується в тому, як СЕО оцінюють загрози перспективам зростання своїх компаній. Частка відповідей «сильно стурбований» збільшується практично за всіма основними загрозами, які були включені до анкети. Цікавий виняток – надмірне регулювання (стурбованість ним залишилася на рівні 42%). Однак звідси не випливає, що надмірне регулювання перестало хвилювати керівників бізнесу, – навпаки, ця загроза викликає найбільшу стурбованість на глобальному рівні і входить до ТОП-5 загроз в кожному регіоні світу.

Сьогодні на передній план вийшли інші загрози, такі як тероризм, який піднявся з дванадцятого до другого місця на глобальному рівні, та геополітична нестабільність, що увійшла до ТОП-5 загроз в усіх регіонах, крім Азіатсько-Тихоокеанського, де вона посіла шосте місце.

У регіонах, де переважають країни, що розвиваються, таких як Латинська Америка, Центральна та Східна Європа, Близький Схід та Африка, соціальна нестабільність входить до десятки основних загроз, що викликають сильну стурбованість респондентів. З іншого боку, протекціонізм, який входить до ТОП-10 загроз в Північній Америці, Західній Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в країнах з економікою, що розвивається, серйозної загрози не представляє.

При аналізі десяти основних загроз, актуальних для всіх регіонів світу, можна виділити три, які знаходяться під пильною увагою в кожному регіоні, а саме: геополітична нестабільність, надмірне регулювання та посилення податкового тягаря.

У свою чергу дефіцит кваліфікованих кадрів і темпи технологічних змін турбують керівників усіх регіонів, за винятком Латинської Америки та Африки. При цьому найбільш тривожним результатом опитування стало посилення стурбованості загрозою тероризму: він увійшов до п’ятірки головних загроз у всіх регіонах світу, за винятком Африки.

Цікавою є відмінність в оцінках найбільших загроз від керівників різних регіонів. Так, кіберзагрози вийшли на перше місце в Північній Америці, тоді як в Центральній та Східній Європі вони посіли одинадцяте місце, а в Латинській Америці – п’ятнадцяте. І навпаки, дефіцит кваліфікованих кадрів відзначається як найсуттєвіша загроза в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і в Центральній та Східній Європі, тоді як в інших регіонах світу дана загроза не увійшла навіть до ТОП-5.

У Західній Європі та Латинській Америці все більшу стурбованість викликає популізм, також цю загрозу вважають суттєвою в Африці і в Центральній та Східній Європі, проте в Північній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і на Близькому Сході рівень стурбованості популізмом коливається від середнього до незначного.

У цілому, керівники компаній, як і раніше, покладають надії на блага глобалізації та розуміють, що ці блага значною мірою проявилися в окремих областях, таких як забезпечення загальної «підключеності», спрощення процесів переміщення капіталу, людей, товарів та інформації. Проте в інших сферах глобалізація, що являє собою процес активної загальносвітової інтеграції, виявилася не настільки ефективною.

Більш детально – у 21 опитуванні керівників найбільших компаній світу

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: