Тенденції ринку оцінки майна в 2017 році

Фонд держмайна оприлюднив основні показники розвитку ринку оцінки майна в Україні.

Так, згідно з ними, станом на 31 грудня 2017 року Фондом було прорецензовано та підготовлено до затвердження 28 актів оцінки майна та 623 звіти про оцінку майна, проведено стандартизовану оцінку 9 пакетів акцій акціонерних товариств.

У 2017 році, за даними автоматизованої підсистеми «Рецензент», ФДМУ та його регіональними відділеннями було виконано 7385 рецензій, які занесено до бази даних автоматизованої системи «Оцінка».

Станом на 31 грудня 2017 року 2653 суб’єкти оціночної діяльності мали право на надання послуг з оцінки для цілей оподаткування.

В Єдиній базі даних звітів про оцінку у звітному періоді зареєстровано 735793 звіти про оцінку, складені для цілей оподаткування.

Станом на 31 грудня 2017 року Державний реєстр оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності містив дані про 12740 оцінювачів та інформацію про 7743 суб’єкти оціночної діяльності.

Також повідомляється, що підготовлений Фондом держмайна разом із саморегулівними організаціями оцінювачів проект закону «Про внесення змін до законодавства про оцінку майна та професійну оціночну діяльність в Україні» знаходиться на розгляді в Кабінеті Міністрів України. Законопроект передбачає нові підходи до регулювання та здійснення оціночної діяльності і викладає Закон «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» в новій редакції.

Прийняття законопроекту дозволить посилити дерегуляцію у сфері оціночної діяльності, забезпечити належну якість оціночних послуг, посилити роль саморегулівних організацій оцінювачів, а також визначити правові засади для запобігання корупції у сфері оцінки майна та професійної оціночної діяльності.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: