Нацбанк пропонує перехідний період для використання форм первинного обліку касових операцій

Це передбачено проектом Постанови Правління НБУ «Про внесення зміни до Постанови Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148».

Зокрема, згідно з інформацією прес-служби регулятора, він планує надати можливість суб’єктам господарювання протягом шести місяців привести свою діяльність з використання форм первинного обліку касових операцій до вимог Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затверджене Постановою Правління НБУ від 29.12.2017 р. №148.

Це стосується форм відомостей на виплату готівки, прибуткових касових ордерів, видаткових касових ордерів, журналів реєстрації прибуткових і видаткових касових документів, касових книг, книг обліку виданої та прийнятої старшим касиром готівки та актів про результати інвентаризації наявних коштів.

Протягом цього періоду редакційні відмінності форм первинного обліку не мають бути підставою для їх не застосування.

Такий перехідний адаптаційний період дозволить суб’єктам господарювання використовувати раніше надруковані форми первинного обліку касових операцій.

Більш детально – у проекті Постанови Правління НБУ «Про внесення зміни до Постанови Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: