До кінця 2018 року інвестиційні фонди зможуть змінити свій вид

НКЦПФР розробила проект Рішення «Про затвердження порядку зміни виду інституту спільного інвестування».

Як зазначається у повідомленні про оприлюднення цього документа, відповідно до «Прикінцевих та перехідних положень» Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» компанії з управління активами пайових інвестиційних фондів диверсифікованого виду, корпоративні інвестиційні фонди диверсифікованого виду мають право змінити вид інституту спільного інвестування з диверсифікованого на спеціалізований протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом (тобто до 31.12.2018 р. включно) у порядку, встановленому Комісією.

Реєстрація змін до проспекту емісії цінних паперів, регламенту інституту спільного інвестування, пов’язаних зі зміною виду такого інституту спільного інвестування з диверсифікованого на спеціалізований, здійснюється за рішенням Комісії.

Проект рішення встановлює порядок зміни виду інституту спільного інвестування. При цьому передбачається, що зміна виду інституту спільного інвестування на спеціалізований може здійснюватися виключно щодо інститутів спільного інвестування диверсифікованого виду. Зміна типу інституту спільного інвестування забороняється.

Більш детально – у проекті Рішення НКЦПФР «Про затвердження порядку зміни виду інституту спільного інвестування»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: