Фіскальна реформа стимулюватиме бізнес

podatkrefЕфективна реалізація реформи Державної фіскальної служби матиме значний вплив на розвиток та стабілізацію економіки країни, вважають у відомстві. Як зазначив Голова ДФС Роман Насіров, виступаючи на засіданні Національної Ради Реформ, завдяки успішному реформуванню фіскальної служби Україна піднялася в рейтингу Doing Business-2017 і посіла 80 місце серед 190 країн світу, інформує прес-служба ДФС.

Також він наголосив: «За останній рік Україні вдалося покращити показники по декільком напрямам, серед яких першочергове значення має сфера оподаткування. По показнику «Сплата податків» Україна перемістилася з 107-го на 84-е місце. Зміни відбулися завдяки активній роботі по двом головним пунктам – зменшенню часу на заповнення необхідних форм та зниженню ставки Єдиного соціального внеску. ДФС націлена на подальше спрощення процедур адміністрування і сплати податків та створення комфортних умов для легального бізнесу. Це – один із стратегічних напрямів нашої діяльності».

Серед найбільш успішних ініціатив, які були реалізовані та значно гармонізували податкове законодавства, можна виділити: гармонізацію податкового та бухгалтерського обліку; електронне адміністрування ПДВ; запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального; спрощення форм податкової звітності; вдосконалення заходів податкового контролю; спрощення реєстрації платниками податків; запровадження нових електронних сервісів для платників податків тощо.

Через фіскальні механізми відбувається найбільш ефективне регулювання та гармонізація  інтересів держави та бізнесу. Протягом останнього часу в Україні триває масштабний процес реформування податкової системи, завданнями якого є зменшення податкового навантаження на бізнес, детінізація та спрощення податкового законодавства. Крім того, податкова реформа є однією з умов продовження співпраці з МВФ, що відіграє важливу роль у забезпеченні макроекономічної та фінансової стабільності в Україні.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: