До запуску другого рівня пенсійної системи залишилось менше року

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення ВРУ планує активізувати роботу щодо запровадження другого рівня пенсійної системи.

За ініціативою експертів Громадянської платформи Нова Країна була проведена фахова розмова в Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення щодо запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування в Україні. Про це, зокрема, повідомила на своїй сторінці у Facebook Голова Комітету Людмила ДЕНІСОВА.

У зустрічі взяли участь народні депутати, представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії з держаного регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Пенсійного фонду України, Офісу реформ КМУ, стратегічної групи радників при КМУ, недержавних пенсійних фондів та експертного середовища (Реанімаційний пакет реформ, Громадянська платформа Нова Країна, Українська федерація убезпечення та інші).

«Схвалена в минулому році Пенсійна реформа передбачає запровадження з 1 січня 2019 року другого рівня пенсійного забезпечення. Уряду доручено розробити відповідний законопроект. На жаль, цього ще не сталось. Експерти, які були присутні на зустрічі, занепокоєні, що розробка цього документа може затягнутись, а потім, у зв’язку з виборами, відкластися на невизначений термін.

На сьогодні у Верховній Раді зареєстровано лише один законопроект щодо запровадження накопичувальної системи – законопроект №6677. Тому дійшли висновку, що маємо працювати з ним. Вирішили внести його в порядок денний наступного засідання Комітету. Уважно розглянемо з урахуванням пропозицій всіх зацікавлених сторін і схвалимо консолідоване рішення», – зазначила Людмила Денісова.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: