Законопроекти щодо ринку криптовалют вирішили узагальнити

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності розглянув законопроекти щодо ринку криптовалют в Україні.

Як зазначається у повідомленні Комітету, на його засіданні були проаналізовані депутатські проекти законів «Про обіг криптовалюти в Україні» (реєстраційний №7183) та «Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні» (реєстраційний №7183-1).

Зазначені документи, які є альтернативними, спрямовані на визначення правового статусу криптовалют та встановлення регуляторів на ринку криптовалют, законодавчого убезпечення майнінгу та обмінних операцій.

До цих законопроектів надійшли численні зауваження та заперечення як концептуального, так і технічного характеру.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своїх висновках висловлює зауваження і пропозиції до законопроектів та пропонує повернути їх авторам для доопрацювання. При цьому Кабінет Міністрів не підтримує обидва законопроекти.

За наслідками розгляду та обговорення обох документів Комітет вирішив підтримати ініціативу їх розробників та підготувати доопрацьований законопроект, який буде внесений на розгляд Парламенту народними депутатами – членами Комітету, а також узагальнити пропозиції робочої групи очолюваної членами Комітету, та розглянути доопрацьований текст законопроекту на засіданні Комітету з метою його затвердження та подальшого подання до Верховної Ради в установленому порядку.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: