Емітенти розкриватимуть інформацію по-новому

НКЦПФР працює над впровадженням норм Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» у свої нормативні акти.

За повідомленням прес-служби Комісії, блок щодо розкриття інформації емітентами цінних паперів передбачає внесення змін до чинних документів та розробку нових нормативних документів.

Зміни буде внесено до таких нормативно-правових актів НКЦПФР:

– Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів від 03.12.2013 р. №2826, зокрема щодо порядку і форми розкриття календарного плану, а також вимоги щодо його змісту;

– Положення про подання адміністративних даних та інформації у вигляді електронних документів до НКЦПФР від 13.05.2011 р. №492;

– Положення щодо порядку взаємодії осіб, що зобов’язані розкривати інформацію на фондовому ринку, з особою, уповноваженою НКЦПФР на розміщення інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії про ринок цінних паперів від 12.03.2013 р. №311. Документ буде змінено з метою реалізації можливості розміщення в загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії (stockmarket.gov.ua) Повідомлень акціонерів про проведення позачергових загальних зборів та Повідомлень про намір придбання значного пакета акцій, передбачених статтями 47 та 64 Закону України «Про акціонерні товариства».

Крім того, Комісія планує розробити новий документ щодо подання інформації особами, які провадять діяльність з подання звітності та/або адміністративних даних до НКЦПФР.

Слід нагадати, що з метою реалізації норм зазначеного Закону зміни відбудуться за такими напрямами:

Блок 1. Здійснення емісії цінних паперів, публічної пропозиції цінних паперів.

Блок 2. Розкриття інформації емітентами цінних паперів.

Блок 3. Регулювання професійних учасників ринку.

Блок 4. Регулювання оцінювачів.

Блок 5. Регулювання діяльності інформаційних агентів.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: