Криптовалюту в Україні можуть визначити фінансовим активом

У Парламенті відбулося засідання робочої групи щодо законодавчого забезпечення ринку криптовалют.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Сергій РИБАЛКА.

У засіданні взяли участь представники НБУ, Держфінмоніторингу, Нацкомфінпослуг, автори законопроектів «Про стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні» (реєстраційний №7183-1) та «Про обіг криптовалюти в Україні» (реєстраційний №7183), учасники ринку та експерти.

«Представники державних органів вважають, що потрібно не поспішати, а додатково вивчити це питання. Ми ж переконані: треба гарно попрацювати разом, аби не просто вивчити, а й ухвалити якісний закон. Головне, що Нацкомфінпослуг та Національна комісія з цінних паперів готові виступати в якості регуляторів.

Дискусія досі триває навколо суті криптовалют та, зрештою, їх юридичного визначення, а також – щодо оподаткування. Більшість схиляється до визначення, яке ми дали в нашому законопроекті, – «фінансовий актив».

Плануємо провести ще кілька засідань, аби нарешті вийти на єдиний законопроект, як ми і домовились у нашому парламентському комітеті. І основою нового проекту стане саме наш законопроект», – зазначив Сергій Рибалка.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: