Страховиків хочуть бачити в Інтернеті

strahiviНацкомфінпослуг проаналізувала наявність сайтів у страхових компаній. Як повідомляє прес-служба Комісії, відповідні перевірки щодо стану виконання страховими компаніями вимог Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ були здійснені Департаментом страхового регулювання та нагляду Нацкомфінпослуг.

Вони виявили наступне. Станом на 7.11.2016 р. до Державного реєстру фінансових установ було внесено інформацію про 315 страхових компаній. Відповідно до даних Реєстру у 277 страхових компаній наявна веб-сторінка в мережі Інтернет, а у 38 страхових компаній відсутня інформація про власні веб-сайти.

Під час аналізу веб-сторінок Департаментом було встановлено, що з-поміж 38 страхових компаній, у яких, відповідно до Реєстру, відсутня інформація про веб-сайт, в 17 страхових компаній така веб-сторінка в мережі Інтернет наявна, проте інформацію щодо неї до Реєстру такими страховиками не внесено.

Додатково Департаментом було вибірково проаналізовано веб-сторінки страхових компаній (близько 35% від загальної кількості веб-сайтів страховиків, інформація про які розміщено в Реєстрі) та встановлено, що деякі веб-сторінки (близько 17%), які потрапили під вибірковий аналіз не відповідають вимогам зазначеного Положення, оскільки інформація розміщена на них не в повному обсязі,

При цьому Нацкомфінпослуг повідомляє, що до страхових компаній, які не виконають вимоги Положення, регулятором будуть застосовуватися заходи впливу відповідно до вимог чинного законодавства.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: