«Сплячих» акціонерів поки що не будитимуть

splyachiactionДане питання буде вирішено після прийняття ряду законопроектів у сфері корпоративного управління. Це випливає із повідомлення на офіційній сторінці Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку у Facebook. У ньому, зокрема зазначається, що Експертна Рада з питань корпоративного права та управління при громадській спілці «Українське об’єднання ринків капіталу» на черговому засіданні обговорила всі аспекти законопроекту «Про внесення змін до деяких законів України» (щодо врегулювання питання участі акціонерів в управлінні акціонерним товариством) (реєстраційний №5043), спрямованого на вирішення проблеми «сплячих» акціонерів.

За результатами обговорення було вирішено відкласти доопрацювання документу і почекати результатів голосування у сесійній залі парламенту по іншим законопроектам зі схожою проблематикою, а саме проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах) (реєстраційний №2302а-д), який передбачає запровадження механізмів sell-out і squezze-out та проекту закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (реєстраційний №4666).

Аби не втрачати час, юристи та експерти продовжуватимуть працювати над розробкою правової конструкції у питанні «сплячих» акціонерів, яка найкращим чином впишеться в чинне цивільне законодавство.

Більш детально про новели корпоративного законодавства – у статті Х Форум з корпоративного права

2 коментарі

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: