Фінансова грамотність очима української молоді

Визначено переможців конкурсу студентських відео-робіт на тему «Фінансова грамотність».

23 березня 2018 року відбулося нагородження переможців конкурсу студентських відео-робіт, що був організований Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» в рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week), інформує прес-служба ФГВФО.

«Основною метою нашої ініціативи була популяризація економічних знань серед молоді. Ми дуже раді, що студенти проявили таку зацікавленість і обізнаність у фінансовій сфері. Творчі роботи учасників конкурсу дали нам можливість подивитися на тему фінансової грамотності їхніми очима. Переконані, що ці відео дозволять нам донести важливість відповідального ставлення до власного бюджету та усвідомленого вибору фінансових послуг молоді зрозумілою для неї мовою», – зазначив Андрій ОЛЕНЧИК, Заступник директора-розпорядника ФГВФО, голова журі конкурсу.

Студентські відео-роботи були присвячені двом темам:

– «Мистецтво заощаджувати: корисні лайфхаки»:

– «Банк, а не банка – ось де безпечніше зберігати власні заощадження».

До участі в конкурсі будо надано 50 відео-робіт від представників понад 20 вищих навчальних закладів з усіх регіонів України. Визначити переможців було дуже непросто – всі роботи були різні, однак по-своєму цікаві, креативні та корисні. Саме тому першим етапом відбору переможців стало онлайн голосування на веб-сторінці конкурсу. Журі оцінювало десять робіт, що набрали найбільшу кількість голосів.

За результатами онлайн голосування та оцінювання журі переможцями конкурсу стали:

– Вікторія Симончук (Київський національний лінгвістичний університет);

– Владислав Хвищук (Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука) та Данило Ожго (Національний університет «Києво-Могилянська академія»);

– Олексій Майстренко та Світлана Романчук («Черкаський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»).

Організатори також відзначили три найцікавіші роботи почесними грамотами:

– Валерій Бородавка та Тетяна Кириєнко («Українська академія банківської справи Сумського державного університету»);

 – Дмитро Сисоєв (Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»);

 – Ірина Кубрак (Національний авіаційний університет) та Олександр Румянцев (Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана).

«Цей конкурс продемонстрував креативність та талант української молоді. Ми впевнені, що навчання молоді фінансам є дуже гідною метою», – підсумував Керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт БОНД під час нагородження переможців конкурсу.

Переглянути відео-роботи можна на сайті конкурсу: finlitvideo.fg.gov.ua

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: