Офіс із залучення та підтримки інвестицій став державною установою

Відповідне Розпорядження ухвалив Кабінет Міністрів України, передає його прес-служба.

Згідно з документом, Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) з постійно діючого дорадчого органу при Кабінеті Міністрів перетворюється на державну установу. Метою Офісу, як і раніше, залишається залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.

Робота Офісу з 2016 року полягає в залученні інвестицій та спрямована на забезпечення інвесторів актуальною інформацією і порадами щодо особливостей ведення бізнесу в країні, а також щодо діяльності в основних галузях економіки – агробізнесі, виробництві, енергетиці, інфраструктурі, сфері інноваційних технологій.

UkraineInvest сприяє координації діяльності органів виконавчої влади у врегулюванні проблемних питань, які постають під час інвестування в українську економіку. Фахівці Офісу готують пропозиції щодо формування, покращення та реалізації інвестиційного потенціалу України, розвитку ключових інвестиційних проектів, стимулювання інвестиційного середовища та захисту прав інвесторів.

Офіс залучення інвестицій активно працює над розробкою нормативно-правової бази ведення бізнесу в Україні, здійснює експертний аналіз бізнес-клімату та аналізує основні проблеми.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: