Найближчими місяцями курс Bitcoin перебуватиме в діапазоні $7-12 тис.

Криптовалюти не стануть причиною глобальної світової кризи в найближчому майбутньому, доки обсяг ринку не перевищує 1% від світового ВВП. Такий прогноз дали аналітики Центру біржових технологій.

Зокрема, у прес-релізі Центру підкреслюється, що інвестиційний інтерес до криптовалют залишається ще недостатньо високим, аби значно впливати на світову економіку. Загальна ринкова капіталізація криптовалюти станом на кінець березня 2018 року складає $300,78 млрд., тоді як капіталізація світового ринку акцій перевищує $70 трлн. При цьому капіталізація Bitcoin становить близько 2% вартості всього фізичного золота у світі.

Однак експерти стверджують, що в майбутньому ситуація може змінитися, і кріптоекономіка зробить свій внесок у розвиток глобальної економіки. Технологія блокчейн може зіграти важливу роль у процесі підвищення відкритості та результативності світової фінансової системи і економіки в цілому.

«Інвестори все ще з обережністю ставляться до Bitcoin та інших монет, поки ринок формується. І навіть якщо він обвалиться, постраждають лише власники кріптомонет, на світову економіку це ніяк не вплине. Криптовалюта не впроваджена в глобальну економіку, тому її вплив поки не відчутний», – зазначив Богдан ТЕРЗІ, Аналітик Центру біржових технологій.

Найближчими місяцями курс Bitcoin перебуватиме в діапазоні $7-12 тис., і головним сигналом для подальшого зростання стане створення на його базі індексу ETF. Після цього Bitcoin може досягти позначки в $20 тис., а за ним зростатимуть і всі інші кріптомонети.

«Ніяких передумов для зростання вартості головної криптовалюти у світі поки немає. На саміті G20 у березні всі країни-учасники прийняли позицію нейтральності, але, ймовірно, поступове регулювання Bitcoin все-таки вводитиметься. Особливо наполегливо цього вимагають Франція, Німеччина, Японія і США. Однак зараз система блокчейн ще не продемонструвала свою повну потужність. Поки необхідно просто спостерігати, і ринок виступить кращим регулятором», – вважає Сергій ШЕВЧУК, Аналітик Центру біржових технологій.

Вартість Bitcoin за останні три місяці знизилася майже на 70%. Причиною такого значного падіння стали обмеження на Майнінг та обіг криптовалюти з боку Південної Кореї, Китаю, США, Німеччини і Японії. Незважаючи на початок торгівлі ф’ючерсними контрактами на Bitcoin на Чиказькій товарній біржі (CME) у 2017 році, великі гроші на ринок криптовалют так і не прийшли. Великі інвестори роблять вкладення в розвиток проектів на основі технології блокчейн.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: