Як відбувається реформа корпоративного управління в державних компаніях

В Мінекономрозвитку відбувся круглий стіл на тему «Реформування системи корпоративного управління в державних компаніях України: нові виклики та завдання» за участі представників Мінекономрозвитку, членів правління Професійної асоціації корпоративного управління, представників суб’єктів управління державними компаніями, інформує прес-служба Міністерства.

Метою круглого столу було обговорення наявних проблем зі здійснення реформи корпоративного управління та подальші її перспективи.

«Міністерство постійно працює над втіленням реформи корпоративного управління на державних підприємствах і надалі продовжуватиме цю роботу. Сьогодні існують проблеми із виконанням суб’єктами управління державних компаній вимог законодавства щодо утворення наглядових рад. Ми мусимо віднайти шляхи щодо їх вирішення і такий формат, як круглий стіл за участі якомога більш широкого кола зацікавлених сторін – це можливість отримати експертну оцінку дійсних чинників, що стримують успішне і своєчасне втілення реформи», – відзначив Державний секретар Мінекономрозвитку Олексій ПЕРЕВЕЗЕНЦЕВ.

Він також подякував ПАКУ за плідну співпрацю щодо поширення та утвердження ідеї ефективної системи корпоративного управління в компаніях з державною часткою власності.

Серед найбільш суттєвих проблем реформи корпоративного управління державних компаній учасники круглого столу виокремили такі:

– дефіцит практичного досвіду суб’єктів управління державних компаній щодо формування наглядових рад;

– обмеженість кола компетентних кадрів для заміщення вакантних посад потенційними кандидатами;

– ризики юридичної та репутаційної відповідальності потенційних кандидатів до наглядових рад найбільших державних компаній;

– важливість реалізації локального та міжнародного досвіду в практиці організації корпоративного управління в українських реаліях;

– ефективна комунікація щодо донесення інформації про можливості вакансій до потенційних кандидатів.

Директор з управління ЄБРР Оляна ГОРДІЄНКО зауважила, що сьогодні існують успішні кейси кількох державних компаній, де практика формування наглядової ради із незалежними членами дозволила зробити їх більш ефективними та прозорими, а їхнє управління та надання послуг вивести на зовсім інший якісний рівень.

«Наглядові ради на державних підприємствах не можуть бути панацеєю від усіх хронічних хвороб, якими страждає переважна більшість підприємств, що знаходяться у державній власності. У першу чергу практика наглядових рад має допомогти реформуванню тих компаній, які мають стратегічне значення для української економіки і які мають операційний та фінансовий потенціал вийти на кардинально інший рівень. Наглядова рада необхідна для того, щоб великі і ефективні компанії зробити більшими і ефективнішими. Для інших компаній – невеликих і малоефективних – законом передбачено механізми приватизації, реструктуризації, концесії або ж ліквідації», – прокоментував Голова правління ПАКУ Олександр ОКУНЄВ.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: