Валютні обмеження в Україні будуть поступово скасовані

Про це повідомив Голова НБУ під час зустрічі з членами European Business Association, повідомляється на офіційній сторінці Нацбанку у Facebook.

За словами Якова СМОЛІЯ, політика Національного банку буде послідовною та інституційною, адже її визначає Стратегія, яку нещодавно публічно презентував регулятор.

«Уперше за всю історію існування Національного банку як державного інституту ми розробили Стратегію, яка встановлює чіткі цілі на найближчі роки. Ми продовжимо працювати на забезпечення цінової та фінансової стабільності, разом із фінансовим сектором сприятимемо економічному зростанню», – зазначив Яків Смолій.

Він детально зупинився на одній із цілей Стратегії – вільному русі капіталу – яку центральний банк планує реалізувати завдяки ухваленню Верховною Радою законопроекту №8152.

За словами Голови НБУ, цей законопроект відображає не лише бачення Президента, Національного банку та міжнародної спільноти, а й безпосередньо бізнесу. Зокрема, документ передбачає, що всі чинні обмеження будуть поступово скасовані, і Україна, у спокійні для економіки часи, прийде до свободи валютних операцій без обмежень.

«Національний банк переконаний, що реформа валютного регулювання має відбутися якомога скоріше. Шкода, що розгляд законопроекту «Про валюту», розроблений Національним банком і поданий Президентом до Верховної Ради як невідкладний, затягується», – наголосив Яків Смолій.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: