Банки розкриватимуть звітність за зміненою Інструкцією

Національний банк переглянув вимоги щодо розкриття інформації у фінансовій звітності банків у зв’язку із запровадженням міжнародних стандартів фінансової звітності 9 «Фінансові інструменти».

Згідно з інформацією прес-служби регулятора, Правління НБУ прийняло Постанову від 4 квітня 2018 року №34 «Про затвердження змін до Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України», яка набрала чинності з 7 квітня 2018 року.

Цей документ спрямований на:

– розкриття інформації у фінансовій звітності банків згідно з МСФЗ 9 «Фінансові інструменти», МСФЗ 7 «Фінансові інструменти: розкриття інформації»;

– дотримання вимог Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» в частині подання банками Звіту про управління.

В НБУ вважають, що прийняття Постанови надасть можливість користувачам отримувати повну та достовірну фінансову звітність банків України з метою прийняття виважених економічних рішень.

Більш детально – у Постанові Правління НБУ від 4 квітня 2018 року №34 «Про затвердження змін до Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України»

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: