Як банки мають оприлюднювати інформацію на веб-сайтах

НБУ пішов назустріч банківським установам у питанні розкриття інформації.

Зокрема, як зазначається у повідомленні прес-служби Незалежної асоціації банків України, Національний банк Постановою №11 від 15.02.2018 р., яка набула чинності 21.02.2018 р., встановив перелік інформації, що підлягає обов’язковому розміщенню на власних веб-сайтах банків.

Оскільки раніше банки не оприлюднювали таких відомостей на власних веб-ресурсах (а відповідно до вимог Постанови №11 розширено обсяги та змінено формат даних) – не всі банки в лютому 2018 року встигли вчасно замовити та змінити розділи власних сайтів, визначитись з програмним забезпеченням.

НАБУ, враховуючи звернення членів Асоціації щодо ряду питань, які виникають у фінустанов при виконанні Постанови НБУ №11, звернулась до Національного банку з проханням дозволити банкам розміщувати інформацію на власних сайтах, починаючи з даних звітності станом на 1 березня 2018 року.

НБУ дослухався до аргументації банківської спільноти та дозволив оприлюднювати відомості, передбачені Постановою №11 для публікації в лютому, по мірі готовності інформаційних систем банків, але не пізніше 25.04.2018 р.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: