Тренди ринку оцінки майна в Україні

Станом на 31 березня 2018 року 2641 суб’єкт оціночної діяльності мав право на надання послуг з оцінки для цілей оподаткування. Про це інформує ФДМУ. 

У 2018 році, за даними автоматизованої підсистеми «Рецензент», Фондом та його регіональними відділеннями виконано 1606 рецензій, які внесено до бази даних автоматизованої системи «Оцінка».

В Єдиній базі даних звітів про оцінку станом на звітну дату зареєстровано 168896 звітів про оцінку, складених для цілей оподаткування.

Державний реєстр оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності містить дані про 12809 оцінювачів та інформацію про 7792 суб’єкти оціночної діяльності.

Розроблений Фондом проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» та Закону «Про Фонд державного майна України» направлено на погодження відповідним органам влади.

З метою приведення у відповідність до Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» Фондом підготовлено проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року №358». Проект Постанови направлено на погодження відповідним органам влади.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: