Новий цифровий сервіс Нацдепозитарію користується значним попитом

Уже місяць в НДУ працює новий цифровий сервіс, який істотно спрощує процедуру подання розпорядження на формування реєстру власників цінних паперів, йдеться у повідомленні прес-служби Національного депозитарію.

Новий цифровий сервіс для емітентів цінних паперів почав працювати з 26 березня 2018 року. У рамках впровадження європейських стандартів НДУ йде від паперової форми взаємодії з клієнтами і для цього розширює функціонал клієнтського кабінету. Електронна послуга з формування реєстрів власників цінних паперів автоматизує стандартну процедуру подання розпорядження і забору реєстру.

Клієнти НДУ відреагували позитивно. Протягом терміну, який склав менше 4 тижнів, що минув з моменту запуску послуги, у новому форматі подано 275 розпоряджень, що є високим показником ефективності. Кількість наданих реєстрів – 144. Решта готується для видання (розглядається або видання заплановано на певну дату).

«Емітентів (рахунків), підключених до клієнтського кабінету, наразі 736. Перші тижні роботи показують, що новий формат послуги користується значним попитом. Головна мета впровадження – зробити процедуру забору реєстру власників цінних паперів і подання розпорядження більш зручною та швидкою. Раніше документи могли «подорожувати» до двох тижнів. Онлайн-режим дозволяє все зробити за кілька хвилин у будь-який зручний для клієнта час», – розповів Член Правління НДУ Андрій ПОРАДА.

Новий сервіс Національного депозитарію призначений для юридичних осіб, що відповідають за корпоративні дії в акціонерних товариствах. Багато з них уже скористалися його перевагами в період проведення річних загальних зборів. Електронна послуга допомогла істотно спростити і прискорити процес формування реєстрів власників цінних паперів та повідомлення акціонерів.

В НДУ нагадують, що для користування новим сервісом необхідно мати електронний підпис і печатку, а також зареєструватися в Кабінеті клієнта. Подача розпоряджень здійснюється через оновлене меню Клієнтського кабінету. Процедура доступна 24/7.

Додати коментар

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: